Przygotujemy dla Ciebie przyjęcie, o jakim marzysz!  Catering plus to coś więcej niż tylko catering. To przyjęcie szyte na miarę – wyśmienite potrawy, urokliwe miejsca i niebanalne dekoracje. Zadbamy o Was, jak nikt inny! Wszystkie potrawy przygotowywane są z wysokiej jakości produktów, z dużą starannością. Dbamy o oryginalny wystrój miejsca imprezy i przyjemną atmosferę. Sprawiamy, że każde przyjęcie staje się wyjątkowe. 

Eventy Firmowe

Z przyjemnością pomożemy Państwu zorganizować imprezę firmową czy bankiet, dostarczymy lunche dla pracowników, bądź zapewnimy catering podczas konferencji i szkoleń. Gwarantujemy wyśmienite jedzenie i miłą atmosferę, zarówno podczas uroczystych bankietów, jak i kameralnych spotkań biznesowych.

jakub.mikolajczak@ilonnhotel.pl 
a.rau@ilonnhotel.pl

Przyjęcia rodzinne

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Ślub, komunia, chrzciny, urodziny czy świąteczny obiad – zadbamy o to, aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem. Służymy radą na każdym etapie planowania uroczystości – począwszy od znalezienia odpowiedniego miejsca, przez przygotowanie idealnego menu, aż po nastrojowe dekoracje.  

Eventy plenerowe

Okres wiosenno-letni to doskonała okazja do zorganizowana spotkania lub imprezy firmowej w formie pikniku na świeżym powietrzu. Z chęcią wesprzemy Państwa cateringiem, a w razie potrzeby pomożemy znaleźć urokliwe miejsce na spotkanie Jak wygląda nasz pomysł na catering w plenerze ? Menu grillowe, świeże sałatki i owoce sezonowe! 

Catering na telefon

Niezapowiedziani goście? Brak czasu na gotowanie? 
Możecie Państwo skorzystać z oferty cateringu z opcją dowozu w dowolne miejsce na terenie Poznania,  skorzystać z gotowych propozycji oraz ustalić razem z Szefem Kuchni własne menu.CATERING+

ul. Szarych Szeregów 16 I 60 - 462 Poznań

kontakt@cateringplus.pl  
jakub.mikolajczak@ilonnhotel.pl    
tel.  +48 608 514 647   
a.rau@ilonnhotel.pl 
tel. +48 600 071 232 


NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ. BĄDŹ Z NAMI. BĄDŹ NA BIEŻĄCO.

Wysłanie maila jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu polityki prywatności.

INNE KONCEPTY ILONN HOTEL